1. pl
  2. en
  3. de

welan@welan.pl

Grzejniki dekoracyjne Welan - Instagram
Grzejniki dekoracyjne Welan - Facebook

GRZEJNIKI PREMIUM

Grzejniki dekoracyjne Welan

KONTAKT

DLA PROJEKTANTÓW

WARTO WIEDZIEĆ

GRZEJNIKI

PROMOCJE

O NAS

Szanowni Państwo,

 

   Bardzo jest nam miło, że możemy przedstawić Państwu czym są grzejniki WELAN. Jesteśmy polską firmą, która produkuje od podstaw w całości grzejniki klasy premium.

 

    Nasze produkty są unikalną i wyjątkową formą ogrzewania, którą doceniło już wielu bardzo wymagających klientów na całym świecie. Co nas wyróżnia na tle innych producentów? Produkcja i sprzedaż wyjątkowych grzejników to jedno, ale obsługa i zaangażowanie w projekt od szkicu do montażu u klienta, to drugie. Zapewniamy pełną i fachową obsługę w pakiecie, czyli wszystkie ustalenia co do wyboru grzejnika do danego pomieszczenia, wybór koloru i struktury, wybór dodatkowych akcesoriów typu zawory przyłączeniowe, pomoc i wskazówki dotyczące montażu, oraz wizualizacje na podstawie przesłanych zdjęć pomieszczenia z wybranym grzejnikiem. To wszystko da Państwu pewność co do wyboru grzejnika i gwarancję satysfakcji.

 

    Motywuje nas praca z ludźmi i dla ludzi, oraz ich zadowolenie i radość z tego co możemy im podarować. Szczegóły techniczne grzejników są dostępne po kliknięciu w wybrany grzejnik, lecz jeśli będą Państwo mieć pytania, lub po prostu chęć porozmawiania o naszych grzejnikach – proszę o kontakt: tel: +48 500 010 916 lub welan@welan.pl

   Autorskie, ręcznie wytwarzane grzejniki dekoracyjne klasy premium. Grzejniki kamienne stworzone dla najbardziej wymagających klientów oraz koneserów wysokiej jakości designu.  Przeznaczone dla poczucia elegancji i luksusu. WELAN tworzy piękne, niepowtarzalne grzejniki, wykonane według Twoich wymagań.

Z pasji do sztuki użytkowej

Grzejniki inne niż wszystkie.

Sztuka ogrzewania... grzejniki dekoracyjne

ODKRYJ KOLEKCJĘ

Grzejniki z kolekcji BASIC

ODKRYJ KOLEKCJĘ

 

  Welan

          Art

 

Grzejniki dekoracyjne Welan z kolekcji Basic.

Grzejniki z kolekcji TOP

ODKRYJ KOLEKCJĘ

ODKRYJ KOLEKCJĘ

Grzejniki dekoracyjne kamienne Welan z kolekcji Top

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki dekoracyjne Welan z kolekcji łazienkowej

Grzejniki malowane

artystycznie

     Prawdziwe dzieła sztuki, grzejniki tworzone z wielką pasją i starannością. Grzejniki dekoracyjne WelanArt przeznaczone dla osób, które poszukują unikalnego stylu i wyszukanego designu. 

Grzejniki dekoracyjne Welan powstały z potrzeby wniesienia w teraźniejszą i nudną przedmiotowość luksusu i renomy.

 

Prezentujemy wytworne łazienkowe grzejniki kamienne wykonane przez najlepszych specjalistów, posiadających niezwykły instynkt tworzenia piękna.

     Piękne, niepowtarzalne i stylowe grzejniki dekoracyjne Welan z kolekcji TOP, są wyjątkową formą ogrzewania wnętrz. Spełniają estetyczne potrzeby, oraz wpływają pozytywnie na samopoczucie, zwiększając jakość życia dnia codziennego.

   

     Bez względu na to, czy marzy Ci się klasyczny wystrój w tradycyjnej formie czy wolisz współczesną stylistykę lub po prostu szukasz grzejników odbiegających od masowych trendów, proponowane przez nas grzejniki kamienne z kolekcji Tower z całą pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Ponadczasowe, niezależne od aktualnej mody i chwilowych trendów, takie właśnie są grzejniki dekoracyjne Welan.