1. pl
  2. en
  3. de

welan@welan.pl

Grzejniki dekoracyjne Welan - Instagram
Grzejniki dekoracyjne Welan - Facebook

GRZEJNIKI PREMIUM

Grzejniki dekoracyjne Welan

KONTAKT

DLA PROJEKTANTÓW

WARTO WIEDZIEĆ

GRZEJNIKI

PROMOCJE

O NAS

- Andrzej Kiciński -

twórca grzejników szlachetnych

 

Wzornictwo

    Interesuje Was zapewne skąd mam pomysł na kształt grzejnika.... hmm, generalnie inspiruje się chwilą. Wystarczy sekunda w odpowiednim miejscu, czasie i..... jest, mam to. Szukam szybko notatnika, ołówka... niedbały szkic, chociaż kontur.... i to nie koniec. 

 

    Pomysł pozostaje w głowie, rodzą się szczegóły, zastanawiam się jak On powinien wyglądać by stać się dziełem... sztuką ogrzewania. Finalnie wykonany projekt jest oceniony przez architektów i po pozytywnej recenzji, wdrożony do produkcji. 

Dla kogo jesteśmy...

    Nazywam się Andrzej Kiciński, jestem założycielem marki Welan - producent grzejników premium . Wymyślam, tworzę, nadaje unikalną formę ogrzewania. Mam to szczęście, że kocham to co robię, sprawia mi to ogromną satysfakcję oraz, że spełniam oczekiwania osób które mi zaufały. Pragnę przedstawiać Państwu czym są grzejniki Welan.    

 

    WELAN jest firmą, która powstała dla wyjątkowych klientów. Cechą moich grzejników jest ich indywidualność, wyrafinowanie oraz prestiż. 

 

   Moja twórczość, wpływa pozytywnie na usposobienie, czego wynikiem jest wzrost jakość życia. Daję Państwu możliwość poznania czym są nasze grzejniki, w ich otoczeniu rodzi się atmosfera elegancji, nieprzeciętności oraz luksusu.  

Dekoracyjne grzejniki premium producent Andrzej Kiciński
Welan producent kamiennych grzejników